Biuro Obrotu Nieruchomościami Nieruchomości Peruccy prowadzi licencjonowaną działalność nieprzerwanie od 1996 roku. W zakresie swojego działania świadczy usługi polegające na rozwiązywaniu problemów wszystkich uczestników rynku nieruchomości podczas sprzedaży nieruchomości, w obsłudze oraz doradztwie podczas ich kupna. W ramach prowadzonej działalności wykonuje również operaty szacunkowe dotyczące oszacowania wartości nieruchomości.
Nieruchomości Peruccy
Biuro Obrotu Nieruchomościami w Gdyni

Wybierz kategorię - sprzedaż

Wybierz kategorię - wynajem

Oferta szczególnie polecana

Nr ofertyNP0810
Rodzaj ofertyDom wolno stojący
MiejscowośćGdańsk Osowa
UlicaChojnicka
Liczba pokoi6
Powierzchnia237.00 m2
Cena za 1 m23 582,28 PLN
Cena oferty849 000,00 PLN
Dom wolnostojący, niepodpiwniczony, na działce 813m2 (działka 705m2 i udział w drodze 207m2), zbudowany z YTONGa, ocieplony styropianem 10cm. Dach kryty dachówką, ocieplony wełną mineralną 25cm. Okna PCV z argonem. PARTER: pokój dzienny z kominkiem (z rozprowadzeniem) 42m2, gabinet/pracownia 33m2, łazienka 6m2, kuchnia 17m2, hol 16m2, garaż 17m2, kotłownia 4m2. W salonie na podłodze panele. W kuchni i łazienkach terakota. Na parterze ogrzewanie podłogowe (wodne). Kuchnia: terakota i glazura. Łazienka z wanną i kabiną prysznicową. PIĘTRO: 3 sypialnie 27,12,12m2, łazienka, hol, taras 20m2 i balkon. Do wykonania: wykończenia podłóg w sypialniach i gabinecie, wykończenie tarasu i balkonu, schody na piętro . Mozliwe wykończenie za dopłatą 50 000 zł. Działka zagospodarowana i ogrodzona z ekologiczną oczyszczalnią i nasadzeniami. Dojazd drogą gruntową, utwardzoną. Kanalizacja w trakcie realizacji. Wokół zabudowa jednorodzinna, łąki i las. Dobre połączenie z obwodnicą. CENA DO NEGOCJACJI. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 i nast. KC. Prezentujący ogłoszenie nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność anonsu.

Nasze stowarzyszenia

Pomorskie Towarzystwo Rzeczoznawców Majątkowych Polska Federacja Rynku Nieruchomości Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Portal ofert na wyłączność Sppon Polska Izba Rzeczoznawstwa Majątkowego Domy Grunty Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości Polska Federacja Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych