Biuro Obrotu Nieruchomościami Nieruchomości Peruccy prowadzi licencjonowaną działalność nieprzerwanie od 1996 roku. W zakresie swojego działania świadczy usługi polegające na rozwiązywaniu problemów wszystkich uczestników rynku nieruchomości podczas sprzedaży nieruchomości, w obsłudze oraz doradztwie podczas ich kupna. W ramach prowadzonej działalności wykonuje również operaty szacunkowe dotyczące oszacowania wartości nieruchomości.
Nieruchomości Peruccy
Biuro Obrotu Nieruchomościami w Gdyni

Wybierz kategorię - sprzedaż

Wybierz kategorię - wynajem

Oferta szczególnie polecana

Nr ofertyNP01236
Rodzaj ofertyMieszkanie
MiejscowośćGdynia Leszczynki
UlicaOrlicz-Dreszera Gen.
Liczba pokoi3
Powierzchnia62.00 m2
Cena za 1 m23 709,68 PLN
Cena oferty230 000,00 PLN
sprzedam 3 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku przy ul. Orlicz-Dreszera w Gdyni Leszczynki. Mieszkanie o powierzchni 62m2 , duża w kwadracie oddzielna kuchnia wyposażona w zabudowę i sprzęt AGD, łazienka o powierzchni ok.6m2 z oknem wyposażona w wannę. Mieszkanie dwustronne od strony wsch. kuchnia, lazienka oraz 1 pokój, natomiast od strony zachodniej 2 pokoje w tym jeden przejściowy. Duża loggia łącząca te pokoje. Podłogi w pokojach pokryte parkietem. Mieszkanie wymaga remontu, jednakże ze względu na duży metraż i lokalizację (szybki dostęp dośrodków komunikacji miejskiej SKM, ZKM, a także do Obwodnicy Trójmiasta) jest to oferta warta zainteresowania. Nowa niższa cena! Polecam! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Nasze stowarzyszenia

Pomorskie Towarzystwo Rzeczoznawców Majątkowych Polska Federacja Rynku Nieruchomości Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Portal ofert na wyłączność Sppon Polska Izba Rzeczoznawstwa Majątkowego Domy Grunty Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości Polska Federacja Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych