Biuro Obrotu Nieruchomościami Nieruchomości Peruccy prowadzi licencjonowaną działalność nieprzerwanie od 1996 roku. W zakresie swojego działania świadczy usługi polegające na rozwiązywaniu problemów wszystkich uczestników rynku nieruchomości podczas sprzedaży nieruchomości, w obsłudze oraz doradztwie podczas ich kupna. W ramach prowadzonej działalności wykonuje również operaty szacunkowe dotyczące oszacowania wartości nieruchomości.
Nieruchomości Peruccy
Biuro Obrotu Nieruchomościami w Gdyni

Wybierz kategorię - sprzedaż

Wybierz kategorię - wynajem

Oferta szczególnie polecana

Nr ofertyNP01179
Rodzaj ofertyMieszkanie
MiejscowośćGdynia Chylonia
UlicaOpata Hackiego
Liczba pokoi2
Powierzchnia46.50 m2
Cena za 1 m24 731,18 PLN
Cena oferty220 000,00 PLN
Dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze z dużym balkonem, na ogrodzonej posesji z bramą na pilota.Atutem jestduża liczba miejsc parkingowych na zamkniętym terenie. Do mieszkania przynależy oddzielny garaż usytuowany bezpośrednio pod budynkiem, z odrębnym wjazdemoraz piwnica o powierzchni 3 m2, pomieszczenia te w cenie dodatkowej 27000 PLN. Blok otoczony wysokim zielonym żywopłotem. Mieszkanie z umeblowaniem iwyposażeniem kuchennym, zabudową w przedpokoju i meblami w sypialni. Łazienka w nowoczesnych kaflach, w wyjątkowo sympatycznych i radosnych kolorach, z wanną i dodatkowo z pralką. Mieszkanie z wycekolowanymi imalowanymi ścianami w słonecznych kolorach. Można zamieszkać całkowicie bez kosztów początkowych. Mieszkanie idealne zarówno dla małżeństwa, jak i dla studentów pod wynajem. Niedaleko do uczelni oraz szkoły średnieji kościoła. Blisko do wjazdu naestakadę, do lasu, parku z urządzeniami sportowymi i ogrodzonymi placami do zabaw dla dzieci.Dogodny dojazd do centrum Gdyni.

Nasze stowarzyszenia

Pomorskie Towarzystwo Rzeczoznawców Majątkowych Polska Federacja Rynku Nieruchomości Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Portal ofert na wyłączność Sppon Polska Izba Rzeczoznawstwa Majątkowego Domy Grunty Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości Polska Federacja Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych