Biuro Obrotu Nieruchomościami Nieruchomości Peruccy prowadzi licencjonowaną działalność nieprzerwanie od 1996 roku. W zakresie swojego działania świadczy usługi polegające na rozwiązywaniu problemów wszystkich uczestników rynku nieruchomości podczas sprzedaży nieruchomości, w obsłudze oraz doradztwie podczas ich kupna. W ramach prowadzonej działalności wykonuje również operaty szacunkowe dotyczące oszacowania wartości nieruchomości.
Nieruchomości Peruccy
Biuro Obrotu Nieruchomościami w Gdyni

Wybierz kategorię - sprzedaż

Wybierz kategorię - wynajem

Oferta szczególnie polecana

Nr ofertyNP01286
Rodzaj ofertyMieszkanie
MiejscowośćGdańsk Oliwa
UlicaWITKIEWICZA STANISŁAWA
Liczba pokoi3
Powierzchnia72.70 m2
Cena za 1 m26 052,27 PLN
Cena oferty440 000,00 PLN
Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie (pokój dzienny przejściowy) w przedwojennej kamienicy w Gdańsku Oliwie przy ulicy Witkiewicza, na drugim ostatnim piętrze, w stanie technicznym do remontu prawie kapitalnego. Dwie sypialnie od wschodu 14,1+14,1 i przejściowy pokój dzienny od południa P=20,6 m2. Budynek jest w ewidencji zabytków - jest pod ochroną konserwatora zabytków, z którym konieczne jest uzgadnianie wymiany okien. Budynek przeszedł spory remont - docieplenie dachu, wymianę obróbek blacharskich i dachówek, wykonano izolację pionową fundamentów, wymieniono instalację elektryczną na klatce schodowej. Będzie ona malowana w przyszłym roku. Mieszkanie jest wysokie, trzystronne. Opis mieszkania: 1/ na suficie znajduje tynk na słomie - trzeba zamontować w całym mieszkaniu sufity podwieszane; 2/ do usunięcia jest jeden piec w sypialni, gdyż mieszkanie jest ogrzewane z miejskiej sieci ciepłowniczej; 3/ w obu sypialniach okna są skrzynkowe - do wymiany; pozostałe okna PCV mogą pozostać, ale gdyby nabywca chciał mieć jednakowe okna trzyszybowe to one również będą do wymiany; 4/ w łazience 4,2 m2 - brak glazury i terakoty; 5/ w kuchni 8,8 m2 pas starej glazury do wymiany oraz kuchenka gazowa; obok kuchni spiżarka z małym oknem; 6/ przed położeniem w łazience i kuchni nowej glazury i terakoty konieczna wymiana instalacji wod.-kan.; 7/ na podłodze deski na legarach; 8/ instalacja elektryczna miedziana, ale starego typu - do wymiany; 9/ drzwi wejściowe drewniane wysokie do wymiany na antywłamaniowe. 10/ drzwi wewnętrzne wysokie drewniane. 11/ tynki na ścianach generalnie zwykłe. Mieszkanie posiada bardzo dobrą lokalizację i duży potencjał. Polecam dla osób chcących urządzić mieszkanie w całości w nowym stylu z nowymi okładzinami.

Nasze stowarzyszenia

Pomorskie Towarzystwo Rzeczoznawców Majątkowych Polska Federacja Rynku Nieruchomości Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Portal ofert na wyłączność Sppon Polska Izba Rzeczoznawstwa Majątkowego Domy Grunty Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości Polska Federacja Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych