Biuro Obrotu Nieruchomościami Nieruchomości Peruccy prowadzi licencjonowaną działalność nieprzerwanie od 1996 roku. W zakresie swojego działania świadczy usługi polegające na rozwiązywaniu problemów wszystkich uczestników rynku nieruchomości podczas sprzedaży nieruchomości, w obsłudze oraz doradztwie podczas ich kupna. W ramach prowadzonej działalności wykonuje również operaty szacunkowe dotyczące oszacowania wartości nieruchomości.
Nieruchomości Peruccy
Biuro Obrotu Nieruchomościami w Gdyni


Wybierz kategorię - sprzedaż

Wybierz kategorię - wynajem

Oferta szczególnie polecana

Nr ofertyNP0827
Rodzaj ofertyDom wolno stojący
MiejscowośćGdynia Chwarzno - Wiczlino
UlicaAfrodyty
Liczba pokoi4
Powierzchnia227.00 m2
Cena za 1 m23 964,76 PLN
Cena oferty900 000,00 PLN
Niższa cena o 200 tys.zł!!! Dom wolnostojący na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Do podstawowej powierzchni działki należy doliczyć 600 m2, które jest dzierżawione od wielu lat od gminy. Na terenie działki nowoczesny i zadbany ogród, letni taras, miejsce do grilowania. Nieruchomość posiada trzy kondygnacje. Poziom zerowy: kuchnia letnia z wyjściem do ogrodu, pomieszczenie gospodarcze. Kotłownia z ekonomicznym jednofunkcyjnym kotłem gazowym + piec węglowy stanowią źródło wytwarzania energii cieplnej. Dodatkowo ogrzewanie domu wspomaga estetyczny kominek otwarty w salonie. W budynku znajduje się również garaż jednostanowiskowy. Poziom pierwszy: Salon z kominkiem oraz z wyjściem na duży balkon dwustronny, wystawa południowo-zachodnia, kuchnia wraz z jadalnią z widokiem na ogród, WC, przedpokój z garderobą. Poziom drugi: Trzy pokoje od południa i zachodu, każdy ma swój balkon, łazienka z wanną i kabiną prysznicową, przedpokój, klatka schodowa drewniana. Poddasze. We wszystkich pokojach na podłodze bardzo ładna, zadbana, ekologiczna deska podłogowa, w pozostałych pomieszczeniach płytki podłogowe. Stan domy bardzo dobry, elewacja nowa- pięcioletnia, dach skośny pokryty blachodachówką. Niniejszy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Nasze stowarzyszenia

Pomorskie Towarzystwo Rzeczoznawców Majątkowych Polska Federacja Rynku Nieruchomości Portal ofert na wyłączność Sppon Domy Grunty Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości Polska Federacja Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych