Opinie o biurze nieruchomości

Dodaj nowy
 • Robert Zaborniak

  28 lipca 2021

  Państwo Iwona i Zbigniew Peruccy są najbardziej solidną firma pośrednictwa handlu nieruchomościami z jaką miałem do czynienia podczas moich transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości. Wysoki poziom profesjonalny, klient od początku ma poczucie i świadomość, że dokonał dobrego wyboru wiążąc się z firmą Iwona i Zbigniew Peruccy.

 • Daniel Leszczynski

  28 lipca 2021

  Profesjonalne i miłe podejście do klienta. Jestem zadowolony z szybkiej obsługi i wyczerpujących informacji na temat wyceny nieruchomości. Następnym razem na pewno skorzystam z usług tej firmy. Polecam!

 • Paulina Matyńka

  22 kwietnia 2020

  Panie Zbigniewie, Piszę, żeby z przykrością dać Panu znać, że rezygnujemy z domu na Korczaka, bo jednak zdecydowaliśmy się na kupno innej nieruchomości. Mimo iż jest nam bardzo przykro Panu odmawiać, wybraliśmy nowszy dom i już wpłaciliśmy za niego zadatek. Zarówno ja, jak i mój mąż, chcieliśmy jednak Panu ogromnie podziękować za całą pomoc, zaangażowanie, wsparcie i pełne szacunku traktowanie. Oboje uważamy, że jest Pan jednym z najmilszych pośredników nieruchomości, jakich udało nam się poznać (a poznaliśmy ich kilku!) i życzymy Panu i Pana żonie dużo sukcesów i dalszego rozwoju firmy i wspólnych pasji. Jeszcze raz za wszystko dziękujemy! 2016-05-11